Via Home Mobilya

Via Home

Modern, kullanışlı, yalın, koleksiyonları takip edilen bir marka olmak vizyonuyla 2010 yılından bu yana modern ev mobilyaları tasarlar, üretir tüketicilerine ulaştırır.

Modern Özgün Koleksiyon

Çağdaş hayatın hızını ve sadeliğini yansıtan modern koleksiyonlar...

Süratli Üretim, Süratli Teslimat

Siz rengi, kumaşı ve ebadı belirleyin. Gerisini bize bırakın.

Ömürlük Mobilyalar

Mükemmel ham madde kullanımı ile ömürlük mobilyalar...

parallax layer
Şık ve konforlu mobilya seçimi, insan yaşamına kolaylık ve rahatlık getirir. Oluşturduğumuz koleksiyonlar, pozitif ve yaratıcı bir yaşam için tasarlandı.
Via Home Design

KURUMSAL

Evinize Giden Yol

TASARLAR, ÜRETİR, ULAŞTIRIR.

VİA HOME, “modern, kullanışlı, yalın, koleksiyonları takip edilen bir marka olmak” vizyonuyla 2010 yılından bu yana modern ev mobilyaları tasarlar, üretir tüketicilerine ulaştırır.

Bugün, kusursuz estetiği temsil eden ürünleri ile birçok ev Via Home’u tercih etmektedir.

Tüm ürünlerinin tasarım tescil belgelerine sahip olan Via Home, konsept ürünlerinin yanında kişiye özel ürünler de üretebilmektedir.
Bir evin ihtiyacı olan tüm ürün ve aksesuarları, 20.000 m2’ lik alana yayılmış tesisinde tamamen otomasyona dayalı, ERP sistemleri ile entegre edilmiş yeni nesil teknolojileri ile üretmektedir.

Sürdürmekte olduğu estetik ve teknolojik araştırmalar ile her zaman özgün tasarım ve yüksek kalitede, modern ev mobilyaları üretmeyi hedefler.

Kurumsal Via Home Mobilya

Özgün Koleksiyon

Via Home koleksiyonu, çağdaş hayatın hızını ve sadeliğini yansıtan modern mobilyalardan ve geleneksel anlayışı yeniden yorumlayan özgün ve estetik ürünlerden oluşur. Koleksiyonundaki her ürün Via Home kalitesinin ve tasarım anlayışının bir sonucudur. Via Home’un genç tasarımcıları ve profesyonel üretim departmanı bu felsefe ile özgün, fonksiyonel ve modern tasarımlarını son teknolojileri kullanarak hayata geçirirler.

Kişiye Özel

Genç ve dinamik tasarım ekibiyle kişiye özel tasarım gerçekleştiren Via Home, müşteri memnuniyetine odaklanmış bir girişim olarak karşınıza çıkar.

Vizyon

Özgün, modern tasarımlarıyla ve uygun fiyat politikasıyla mobilya pazarında trendleri belirleyen marka olmak.

Misyon

Kaliteden ödün vermeden, son teknolojileri kullanarak modern, estetik ev mobilyaları üretmek ve bunları ulusal pazarlara sunmak.
 
Koleksiyon
 
Yeni Koleksiyon
 
Mutlu Müşteri